Lave menu


Chivalry

Dovednost Chivalry umožňuje používat řadu rozličných kouzel, které využijí zejména válečníci a lučištníci.

Pro seslání těchto kouzel je potřeba mít Book of Chivalry, patřičnou výši dovednosti, potřebnou manu a hodnotu odevzdaných desátků.

Desátky slouží jako poplatek za sesílání kouzel z této dovednosti. Odevzdávají se na oltář, který je možno najít ve městech a vesnicích.

Většina kouzel této dovednosti je svou silou závislá nejen na výši dovednosti, ale také Karmě sesílatele, případně i Karmě cíle.

Kouzlo Dovednost Mana Desátky Popis (efekt se zobrazí po najetí myši)
Cleanse by Fire 5 10 10 Očistí cíl od otravy za cenu zranění sesílatele a po vyléčení otravy vyléčí cíl.
Close Wounds 0 10 10 Ošetří zranění cíle.
Consecrate Weapon 15 10 10 Požehná sesílatelovu zbraň, která tak způsobuje více zranění.
Dispel Evil 35 10 10 Způsobí okolním nepřátelským tvorům znehybnění.
Divine Fury 25 15 10 Dočasné navýšení zranění, rychlosti a přesnosti útoku sesílatele za cenu obrany. Také doplní staminu sesílatele.
Enemy of One 45 20 20 Následující útok po seslání tohoto kouzla určí typ příšery, na který sesílatel získá bonus ke zranění. Od všech ostatních typů ale dostává větší zranění.
Holy Light 55 15 10 Záblesk světla, který zraní a dočasně znehybní cíl.
Noble Sacrifice 65 20 30 Vytvoří ochranné pouto mezi sesílatelem a cílem, které rovnoměrně rozdělí zranění, které cíl obdrží, mezi sesílatele a cíl. Sesílatel musí být pro rozdělení zranění v blízkosti cíle.
Remove Curse 5 20 10 Odstraní různá prokletí z cíle.
Sacred Journey 15 10 15 Umožní na vybranou pozici povolat ducha koně, který zraní a krátce znehybní nepřátele skrze které projde. Po dosažení cíle se kůň rozplyne a zraní nepřátele v jeho okolí.

100% šance na zakouzlení daného kouzla je při dovednosti o 40 vyšší, než jsou minimální nároky na seslání.

Rychlost kouzlení ovlivňuje vlastnost faster casting a faster cast recovery. Maximální hodnota vlastnosti faster casting pro celou skupinu kouzelných dovedností (kromě magery) je 2.

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2