Lave menu


Postava v Gheeru

Dorazil jsem do Gheeru, pro všechny bohy, co teď?

Vybavit se.

V Gheeru to přestává být legrace, některé úkoly jsou jednodušší, ale většina jich je pro zkušenější válečníky s dobrou výzbrojí. Samozřejmě ve skupině je síla, ale pořád platí i to, že štěstí přeje připraveným.

Zbroj. Základ. Prostuduj si aury zbrojí, jejich levelové nároky, a našetři si na ni.

Zbraň nebo magická hůl. To stejné.

Kniha na cestovní runy. Velmi usnadní život, ale nezbytná není, pokud Ti nevadí všude běhat po svých. Dá se sehnat u zástupce obchodního domu v gheerské bance (Kupní síň) nebo přímo od hráčů.

Kůň. Velmi usnadní život, hlavně mágům a lučištníkům. U hráčů se dá sehnat levněji, je k němu dobré pořídit i ohlávku a sedlo - víc infrormací najdeš v Návodech - Jízdní tvorové. Je to asi největší investice, zhruba 2 - 3 zlatky.

Pracovní příležitosti

V Gheeru je mnoho pracovních příležitostí, ale ze začátku nebo pokud jsi sám, je dobré vracet se zpátky na Theroru, do okolí Foxhole. Na webu v sekci Knihovna najdeš seznam lokací v okolí Foxhole. Některé už pro Tebe nebudou příliš zajímavé, ale jiné naopak ano a nepřátelé jsou tam adekvátní dobrodruhovi v tréninku. Také se tam dá najít docela dost peněz.

Z úkolů v Gheeru, které jsou vhodné pro méně zkušené, je dobré pomoct mlynáři Orilovi se škůdci na obilí, posbírat děcku kuličky, zneškodnit medvědí pasti pro lovčího Iwaliara nebo sehnat ledové kameny pro kameníka Rogera. Mistr Tirus zadává úkoly různé, někdy těžší, někdy lehčí. V hospodě za drobný peníz poradí, ale obecně stačí podívat se, zda je úkol pro partu nebo sólo. Ty pro partu to tam nemají napsané zbytečně, některé sólo ovšem také dají zabrat (ale záleží na buildu, s čím může mít mág problém, bude pro bojovníka brnkačka a naopak).

Peníze, peníze, peníze

Kolem těch se všechno točí. Krom peněz z nepřátel a těch za splněné úkoly jde zpeněžit i dost dalších věcí, které najdete v tělech mrtvých monster. Některé se dají prodat hráčům (sledujte poptávku u obchodníka v gheerské bance), některé jednotlivým obchodníkům (jednoduché mapky pokladů, bylinky, svitky poznání). Pokud máte trpělivost, zainvestujte trochu bodů do těžebních dovedností a prodávejte rudu nebo dřevo.

No to sám nezvládnu...

Neboj se říct si o pomoc nebo radu! Ideálně ve hře, v horším případě na mapě. Spoustu informací taky najdeš na webu - zejména menu Postava, Předměty, Návody a Knihovna.

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2