Lave menu


Pojisteni predmetu

Pojištění předmětů jako takové v našem světe není možné. Funguje jen přitahování věcí po smrti za cenu jejich poškození.

Opravy

Po úmrtí a následném oživení je možnost věci přitáhnout a to kliknutím na svou postavu a volbou "přitáhnout předměty".

Poškození a oprava

Věci, které jsou po smrti přitaženy, není možné hned použít (s výjimkou šperků - ty jsou jen oslabeny, ale je možné je také opravit). Tento stav je zobrazen červeným nápisem "Poškozeno". Oprava vyžaduje:

  • u nemagického a nerunického předmětu je třeba použít sadu na opravu z příslušného materiálu a u zbrojí, na kterých je zdobení, je třeba sada na opravu zdobení z příslušného materiálu
  • u magického předmětu (nebo runického s rozbitou magickou částí) je kromě příslušné sady na opravu ještě potřeba použít runu stejné síly a vlastnosti k dosažení původní hodnoty efektu (oslabení je zobrazeno například takto: defend chance increase 2/3 (žlutý předmět) - k opravě je tedy potřeba použít jednu žlutou runu s vlastností defend chance increase.
  • u runického předmětu je potřeba na opravu vlastností použít runický prach, který se získává rozbitím runických esencí
  • amulety - je potřebné použití sady na opravu např. zaječí packa, zub šelmy, pírko dravce na základní amulety a na amulety vyrobeny z drahých kamenů je potřeba opravní sadu z tří libovolných drahých kamenů
  • brašny na bylinky a lektvary - sada na opravu z kůže stejného materiálu
forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2