Lave menu


Svitky moci

Tyto vzácné Svitky moci bývá obtížné získat, ale umožňují postavě proniknout až do legendárních tajů vybrané dovednosti. Svitky je možné uchovávat v Knize na svitky moci, kterou je možné koupit u Písaře.

Svitky se dají nalézt ve čtyřech stupních obtížnosti, které je při učení nutné číst postupně. To umožňuje postavě dosáhnout 105, 110, 115 nebo 120 stropu vybrané dovednosti.

Svitky moci je možné vyměňovat u mága Danteho, který sídlí v lese severozápadně od Gheeru.

Svitky moci 1. úrovně

Tyto svitky má v držení démon Arakhaen. Vyvolat ho je možné přes oltář zla na hřbitově u Musdarského pohoří. Do misky na oltáři je třeba nalít po krvi následujících tvorů: Královna harpyjí, Rigwarl a Král skalních krysáků.

Svitek je možné použít po dosažení 35. úrovně.

Svitky moci 2. úrovně

Tyto svitky má v držení Setseprehtnaca. K jejímu vyvolání je třeba získat tři kameny zla z oltářů na ledových pláních. Po jednom z každého oltáře je pak třeba položit na podstavce na vrcholu Akvanu. Setseprehtnacu hlídá několik silných stomů.

Svitek je možné použít po dosažení 40. úrovně.

Svitky moci 3. úrovně

Tyto svitky má v držení mrazivá bouře v srdci Hagartu. K vyvolání brány na hagartské náměstí je třeba položit na oltář na ostrově u Hagartu lebku démona. Lebku démona je možné získat po projití města Hagartu.

Svitek je možné použít po dosažení 45. úrovně.

Řemeslnické svitky moci

Svitky moci k řemeslnickým dovednostem (Kovářství, Krejčovství a Tesařství) a k dovednosti Hornictví je možné získat pouze plněním zakázek. Svitky Kovářství a Hornictví je možné vzájemně vyměňovat u mága Danteho.

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2