Lave menu


Výroční odměny

Pro hráče, kteří jsou s námi již delší čas, čekají speciální odměny, které obdrží vždy po každém roce stáří jejich účtu. Odměnu hráč dostává vždy do banky postavy za kterou se jako první přihlásí v den, kdy mu přísluší nárok na novou odměnu.
Stáří účtu (ve dnech) je možné zjistit rozevřením svitku na levé straně u nohou postavy při otevření paperdollu.

RokOdměnaObrázekPopis
0LucernaLucerna pro nováčky, aby se v tomto temném světě neztratili. Speciální lucerna z mahagonového dřeva, která posvítí na cestu každému, kdo ji drží v ruce. Pokud postava tuto lucernu drží zapálenou v ruce, dostává bonus k vidění ve tmě.
1Lebka se svíčkouDekorativní svíčka umístěna na lebce.
2PolštářPolštář vhodný do boje, pokud svého protivníka nechcete (zatím) zranit. Polštář je možno po svém protivníkovi hodit a vybít si tak na něm zlost. Pokud žádný není poblíž, tak je možno si do polštáře pořádně zakřičet.
3RohCo by to bylo za dobrodruha bez válečného rohu! S tímto rohem sice pomoc nepřivoláte, ale jeho zatroubení vždy zvedne morálku skupiny. Použití rohu vyléčí 10-15 životů všem spojencům v okolí během 12 vteřin.
4Šťastná minceMince, která přináší štěstí! S mincí je možno si každý den až 3x hodit a tipnout si, která strana mince padne. Pokud uhodnete, máte šťastný den a obdržíte po zbytek dne bonus ke štěstí postavy. Každý uhádnutý hod může přinést až 100 štěstí.
5KápěKápě na zakrytí tváře postavy. Dodává se předem nabarvená jednou náhodnou barvou z rostlin. Bez žádných zvláštních vlastností, pouze si někteří myslí, že dobře vypadá.
6HůlkaKouzelná hůlka ze které srší sprška barevných světel. Pozor na oči!
forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2