Lave menu


Speciální postavy

Gamar

Škodolibý mág s otlučenou holí z luminorského hřbitova. Bolí to, ale zase se v hlavě uvolní místo pro naučení jiné dovednosti. Více zde.

Dante

Mág, který sídlí v domku v hlubokém lese severozápadně od Gheeru. Jeho vášní jsou mocné předměty, které sbírá a především rád vyměňuje. V současnosti se zaměřuje na výměnu run s magickými vlastnostmi a svitků moci.

Farean tající své jméno

Sběratel magického oblečení, vaše staré kusy rád vymění za nový a účinnější kus! Hledejte ho v hostinci Na Rozcestí.

Gheerská pošta

Poslíček Monty a jeho mladý šéf Timmy pro Vás po městě doručí Vaši zásilku. Balíčky, pečetě, dobírka - nic z toho jim není cizí!

Tezar

Sběratel z gheerské smetánky, za staré mince a pomoc (nejen) občanům Gheeru nabízí ve stánku poblíž banky kdejakou tretku ze své sbírky, dekoračními předměty počínaje, magickým vybavením a mustangy konče.

Úředníci obchodního domu

Zprostředkuje prodej čehokoliv, co prodat chcete. Úředníka je možné najít v bankách v Gheeru a Luminoru. Více zde.

Evžen cechmistr

Zařídí zapsání cechu a ostatní formality. Naleznete ho v kasárnách v Gheeru. Více o ceších se dozvíte zde.

Dráteník Balidian

Obchoduje v Gheeru s drahokamy a vzácnými komponentami do nejsilnějších amuletů.

Vrchní skladníci odboje

Nabízejí smlouvu o spolupráci tábora s odbojem, vymění lepší druhy materiálu za základní a prodávají nejvzácnější suroviny a vzácná barviva, zajistí namíchání cechovní barvy.

Mistři řemeslnického cechu

Najdete je v Luminoru a Gheeru v domě řemeslnického cechu (jihovýchodní cíp hradeb). Nabízejí výpomoc s řemeslem a také spoustu užitečných drobností s řemeslnou výrobou spojených (knihy na zakázky, truhličky na runy, truhličky na orby). Také je u nich možné měnit zakázky.

Orias

Vysloužilý generál toorského odboje. V důchodu se věnuje rozvoji válečníků, kteří mají zájem plnit jeho úkoly, a těm opravdu poctivým nabízí za odměnu zabijácké krystaly. Hledejte ho poblíž kasáren v Gheeru v severovýchodním cípu hradeb. Více zde.

Dandigo

Farmář ze stařičké farmy mezi hostincem Na Rozcestí a Nelya Irin, zájemcům o farmaření nabízí semínka farmářských plodin a základní pokyny, jak se o rostliny starat.

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2