Lave menu


Obětování

Obětování umožňuje postavě získat věci ze svého posledního těla. K tomu je potřeba získat dostatek bodů opakovaným obětování své fame ve prospěch monstra z konkrétního seznamu.

Seznam monster, ve prospěch kterých je možno obětovat: lich, démon, zlý mág, gargoyla válečník, Enslaved Gargoyle, gargoyla válečník.

Ovládací menu najdete v hexagramu nad hlavou postavy na paperdollu. Po jeho rozkliknutí máte dvě možnosti:

  • přes kapku, značící Obětování, obětovat fame (po zacílení monstra) nebo získat věci, které nechala postava v posledním těle (po zacílení vlastní postavy)
  • přes "Stav" zjistit, jaké úrovně jste již dosáhli a kolik zbývá na dokončení další

Monstrum musí být v okamžiku obětování v plné síle a Obětování mu přidá 10 úrovní. Ve prospěch jednoho monstra může obětovat i více hráčů, o to silnější pak bude. Obětovat je možné jednou za 24 hodin a je nutné mít minimálně 2500 fame.

Podle množství obětované fame získává postava body:

  • 2500 - 4999 fame přidá 500 bodů
  • 5000 - 9999 fame přidá 1000 bodů
  • více než 10000 fame přidá 2000 bodů

Za nasbírané body získává postava úrovně, přičemž po dosažení třetí úrovně (titul Knight of Sacrifice) může jednou týdně využít možnosti získání věcí z posledního těla. K dosažení třetí úrovně je třeba zisk celkem 20000 bodů. Každý týden hráč přijde o 500 bodů (toto množství se snižuje za čas strávený ve hře), pokud je tedy už na třetí úrovni, stačí mu jednou týdně obětovat fame, aby si ji udržel.

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2