Lave menu


Novinky22.04.2022, Dočasná pauza, General

Vážení a milí hráči,

dňom 27.4.2022 končí predplatné na prenájom VPS (server hostingu) na ktorom beží RunUO.

Nakoľko aktuálne sa nedarí skĺbiť reálny život so životom GM, tak sme sa rozhodli server dočasne vypnúť. Server bude vypnutý kým sa časová situácia nezlepší, určite vás budeme informovať na Discorde alebo tu v Novinkách.

Ďakujeme všetkým hráčom aj spolupracovníkom, ktorí prispeli na chod serveru či už hrou, pomocou GM, finančnou pomocou za hosting, aj vďaka vám všetkým bola DP2 zábavná a hrateľná aj bez aktívnej podpory GMs.

GM tím

29.12.2021, Přání, General

Vážení a milí hráči,

přejeme vám poklidné prožití Silvestra, mnoho příjemných chvil s rodinou a do nového roku vám přejeme hodně zdraví a mnoho úspěchů, herních i neherních, a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a budeme se tak moci společně těšit na další chvíle v příštím roce.

I tentokrát bude pro každého čekat pod Luminorským stromečkem dárek, který bude možné otevřít.

Krásný silvestr a skvělý start do nového roka, ať je jěšte lepší než ten předchozí přeje

GM tým

24.12.2020, Přání, General

Vážení a milí hráči,

přejeme vám poklidné prožití Vánoc, mnoho příjemných chvil s rodinou a hezké překvapení pod stromečkem. Do nového roku vám přejeme mnoho úspěchů, herních i neherních, a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a budeme se tak moci společně těšit na další chvíle v příštím roce.

I tentokrát bude pro každého čekat pod Luminorským stromečkem dárek, který bude možné otevřít do 10. ledna. Upozorňujeme, že také do tohoto dne bude možné ve světě nacházet vánoční Zvláštní hůlky, které je poté možné směnit u Tezara za některé z jeho odměn a také bude možné během této doby občas zahlédnout a najít padající hvězdu, která sice nejspíš nesplní každé přání, ale svým kouzlem posilní magické i nemagické předměty.

Krásné svátky přeje

GM tým

30.08.2020, Status, General

Opraveno zobrazení statusu na webu a spolu s tím aktualizace obchodní síně, dungeonů a dalších automaticky generovaných informací ze hry.

11.04.2020, Veľká noc, General

Vážení hráči,
prajeme Vám veľa zábavy v hre a krásne prežitie sviatkov:)

1.12.2019, Vánoční čas, General

Vážení hráči,
nadešel první advent, první prosinec a je tak zřejmé, že Vánoční období už začíná. Aby toto období bylo nejen ve hře, ale i ve Vaších rodinách obdobím klidu a pohody, tak přinášíme úpravy, které tomu snad napomohou.
Tou první je, už pro mnohé známé, získávání zvláštních hůlek za zabitá monstra. Tyto hůlky je následně možné použít k nákupu u Tezara.
Také jako malá drobnost, bude možné čas od času nalézt ve světě padající hvězdy, které plní funkce různých orbů.
A jako poslední, co by té cílené pohodě mělo napomoci nejvíce, se další úprava týká poškozování výbavy při ztrátě těla, které bude v tomto období plně zrušeno.
Trvání těchto změn bude měsíc, tedy do prvního ledna.

Přejeme hezké prožití následujících svátků a příjemnou hru.

Stránka 1 z 13  >   >> Zobrazit vše

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2