Lave menu


Výroční odměny

Pro hráče, kteří jsou s námi již delší čas, čekají speciální odměny, které obdrží vždy po každém roce stáří jejich účtu. Odměnu hráč dostává vždy do banky postavy za kterou se jako první přihlásí v den, kdy mu přísluší nárok na novou odměnu.
Stáří účtu (ve dnech) je možné zjistit rozevřením svitku na levé straně u nohou postavy při otevření paperdollu.

RokOdměnaObrázekPopis
0LucernaLucerna pro nováčky, aby se v tomto temném světě neztratili. Speciální lucerna z mahagonového dřeva, která posvítí na cestu každému, kdo ji drží v ruce. Pokud postava tuto lucernu drží zapálenou v ruce, dostává bonus k vidění ve tmě.
1Lebka se svíčkouDekorativní svíčka umístěna na lebce.
2PolštářPolštář vhodný do boje, pokud svého protivníka nechcete (zatím) zranit. Polštář je možno po svém protivníkovi hodit a vybít si tak na něm zlost. Pokud žádný není poblíž, tak je možno si do polštáře pořádně zakřičet.
3RohCo by to bylo za dobrodruha bez válečného rohu! S tímto rohem sice pomoc nepřivoláte, ale jeho zatroubení vždy zvedne morálku skupiny. Použití rohu vyléčí 10-15 životů všem spojencům v okolí během 12 vteřin.
4Šťastná minceMince, která přináší štěstí! S mincí je možno si každý den až 3x hodit a tipnout si, která strana mince padne. Pokud uhodnete, máte šťastný den a obdržíte po zbytek dne bonus ke štěstí postavy. Každý uhádnutý hod může přinést až 100 štěstí.
5KápěKápě na zakrytí tváře postavy. Dodává se předem nabarvená jednou náhodnou barvou z rostlin. Bez žádných zvláštních vlastností, pouze si někteří myslí, že dobře vypadá.
forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2