Lave menu


Spellweaving

Kniha kouzel posilňující zbraně, manipulující s okolím a hmotou.

Všechna kouzla z této knihy, která posilňují zbraně, se uplatňují i na mágovské hole.

Kouzlo Mana Dov. Popis
Arcane Circle 24 0 Vytvoří nehmotný kruh tmavě fialové barvy ve kterém mají nepřátelští tvorové snížené zranění, které způsobují a dostávají postih na odolnosti Fire a Energy.
Attunement 24 0 Přivolá nehmotnou vznášející se zbraň, která se nedá zastavit a útočí na stejný cíl jako sesilatel. Jakmile není v dohledu vhodný cíl, tak se vytratí.
Gift of Renewal 24 0 Kouzlo umožňující po jednu minutu udělit elementární status při udělení zranění daným elementem. Navíc první půl minuty zlepší regeneraci životů a následnou půlminutu zlepší regeneraci výdrže.
Nature`s Fury 24 0 Přivolá na vybraný cíl roj drobných magických světýlek a způsobí mu tak zhoršené soustředění v boji. To se projeví snížením rychlosti útoku a kouzlení. Po zabití cíle, pokud je kouzlo stále aktivní, se roj přesune na následujícího nepřátele, pokud je v těsné blízkosti.
Immolating Weapon 32 10 Očaruje zbraň vlastní i okolním členům party silou ohně. Zbraň poté bude způsobovat při úspěšném zásahu bonusové ohnivé zranění.
Thunderstorm 32 10 Očaruje vlastní zbraň, která pak při každém zásahu do nepřátele způsobí uvolnění energie v podobě blesku na nepřátelské cíle v okolí.
Arcane Empowerment 50 24 Soustředění všech svých sil do navýšení síly zásahových vlastností na zbrani. Po zakouzlení dojde k úplném vyprázdnění zásoby many sesílatele. Dle objemu vyprázdněné many dojde k navýšení magických zásahových vlastností, které má jeho zbraň. Následující kouzlo z této knihy nebude stát žádnou manu. Po dobu působení tohoto kouzla jsou také navýšeny účinky zranění u kouzel Thunderstorm, Wildfire a Word of Death.
Ethereal Voyage 32 24 Postava opustí své hmotné tělo a může se v blízkém okolí pohybovat jako duch. Jako tento duch vidí okolní tvory a první, kterého se dotkne, tak bude znehybněn a proklet. Prokletí sníží odolnost na oheň a energii. Po použití této schopnosti, uplynutí pěti minut, doteku na své vlastní tělo nebo sama na sebe se postava ihned navrátí do těla. Ponechané tělo může být napadeno nepřátelskými tvory a vydrží jen několik ran. Poté se přeruší působení kouzla a postavu je nutné oživit běžným způsobem.
Reaper Form 34 24 Na vybraném místě zhmotní stromáka, který má velkou výdrž a láká okolní nepřátele aby na něj zaútočili. Při vzdálení od stromáka se stromák rozplyne.
Gift of Life 70 38 Utvoří ochranné spojení s vybraným spolubojovníkem. V případě, že tento spolubojovník by obdržel smrtelné zranění, tak namísto něj zemře sesilatel a jeho životní síla se přenese na chráněného spolubojovníka.
Summon Fey 10 38 Přivolá tvora podobného víle, který chrání sesílatele a jeho spolubojovníky před střelnými zbraněmi a kouzly.
Summon Fiend 10 38 Přivolá tvora podobného impovi, který chraní sesílatele a jeho spolubojovníky před údery zbraní.
Dryad Allure 40 52 Vytvoří nehmotný totem kolem kterého dostávají nepřátelští tvorové postih do šance na zásah a na obranu. Při vzdálení od totemu se totem rozplyne.
Essence of Wind 40 52 Očaruje vlastní zbraň, které se navýší dosah útoku, ovšem za částečné ztráty fyzického zranění dle vzdálenosti od cíle.
Wildfire 50 66 Rozpoutá divoký oheň, který se všemi směry šíří po okolí, který zraní a zapálí každého nepřátelského tvora.
Word of Death 50 83 Kouzlo vytvoří pole s výbuchy energie zraňující všechny nepřátelské bytosti v něm.
forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2