Lave menu


Bushido

Bushido je umění válečníka. Na používaní schopností Bushido, není zapotřebí ničeho krom many, Bushido knížky a dostatečné úrovně dovednosti.

Schopnost Mana Dov. Popis (efekt se zobrazí po najetí myší)
Honorable Execution 0 0 Pokud následující ránou monstrum nebo zvíře zabijete, získáte na krátký čas bonus do rychlosti útoku a vyléčení životů, v opačném případě dostanete postih do odolnosti a dovednosti Magic Resistance. Útok provedený s touto schopností má také navýšenou šanci na zásah a zranění.
Pokud má tvor méně životů, než je Bushido / 10 útočníka, pak při zásahu touto schopností vždy zemře. Šance na provedení je 50 %.
Confidence 10 25 Obranné postavení, které postupně obnovuje životy. Dále při každém úspěšném vykrytí štítem v tomto postavení je doplněno další množství života a staminy.
Counter Attack 5 40 Po úspěšném vykrytí úderu štítu následuje okamžitý protiútok zbraní.
Lightning Strike 5 50 Příští útok bude mít zvýšenou šanci na zásah a šanci na speciální kritický zásah
Evasion 10 60 Na krátký čas umožní vyhýbat se magickým útokům a pokud používám štít, zvýší šanci na vykrytí.
Momentum Strike 10 70 Útok s možností velkého bonusu do zranění, které záleží na počtu uběhnutých polí mezi aktivací schopnosti a zásahem. Cíl musí být zasáhnut do dvou sekund od aktivace.
Průstřel: Při použití se střelnou zbraní je zasaženo více cílů v úhlu 12° ve směru výstřelu a zasažení tvorové obdrží postih Bushido / 5 do všech odolností (platný pouze pro útoky střelce, který je zasáhl tímto útokem)
forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2