Lave menu


Novinky

4.02.2018, V Nelya Irin, Události

Mladý Farean stál před stěnou stromů. Nelya Irin. Město, o kterém samozřejmě věděl, ale nikdy tam nebyl. Vpustí ho Gaia dál? Nadechl se a pomalu vykročil. Větve se kolem něj skláněly blíž a blíž, až cítil, jak se ho dotýkají. Neškrábaly, spíš jemně hladily. A najednou stál na volném prostranství, o kus dál se tyčily první stromy lesního města. Gaia ho pustila.
Spirit v podobě makendry se zjevil po jeho boku a radostně se rozeběhl kupředu trávou a Farean ho volným krokem následoval. Pod prvními stromy stála Fareanka v bílé říze.
"Vítej, Friku. Čekali jsme Tě," pozdravila ho a pokynula mu, aby šel dál.

Ta Fareanka byla kněžka Gaiy a ten den strávili v dlouhém rozhovoru. Frik jí nakonec předal svůj deník a Kněžka se do něj začetla.
"Teď už rozumím lépe," zamumlala, když ho zavřela a podala zpátky Fareanovi. "Neměl by sis to, cos zažil, držet pro sebe."
"Pokud je v něm něco, co pomůže, prosím," vrátil knížku zpátky kněžce. "Je Váš."
"Nechám ho tedy opsat." Na chvíli se odmlčela a zahleděla se k říčce, která tekla opodál. "A vím, koho bude velmi zajímat." Pak se obrátila zpátky k Frikovi a usmála se na něj. "Děkuji Ti. Můžeš zde zůstat, jak dlouho budeš chtít."

forum dp2 ozveny dp2 obchodna vyveska
soubory ke stazeni
privesky dp2